Kampania reklamowa Krakowski Teatr Komedia

Przeprowadziliśmy kompleksową kampanię reklamową Krakowskiego Teatru Komedia. Działania skupiły się na wypromowaniu wydarzenia “Mazurski Rejs Komediowy 2016”. Spektakle odbywały się w najlepszych hotelach na Mazurach: w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, w Zamku w Rynie, w Hotelu St. Bruno w Giżycku,  w Hotelu Spa Mikołajki na Ptasiej Wyspie, w Hotelu PAN Wierzba, na Zamku w Ostródzie oraz na Statku Chopin. Odbyło się 21 spektakli teatralnych w ramach letniej edycji w ramach Mazurskiego Rejsu Komediowego. W ramach edycji jesienno-zimowej zaplanowano 8 spektakli.
Oprócz najważniejszych punktów czyli przedstawień teatralnych, odbyło się ponad 40 wydarzeń dodatkowych oraz spotkań z Aktorami, spotkań muzycznych z Janem Jakubem Należytym. Wydarzenia zgromadziły około 2000 widzów.
Nasze działania obejmowały kompleksową obsługę promocyjną w tym między innymi:
– zaprojektowanie logotypu “Mazurskiego Rejsu Komediowego”
– stworzenie strony internetowej Krakowskiego Teatru Komedia wraz z jej ciągłą aktualizacją oraz prowadzeniem strony na facebooku;
– opracowanie systemu sprzedaży biletów on-line oraz aplikacji Bileter służąca do weryfikacji biletów podczas wejścia na spektakl;
– projekty graficzne i druk plakatów, ulotek, roll-upów, zaproszeń, biletów, bannerów;
– produkcja i dostawa gadżetów promocyjnych takich jak czapeczki, flagi, kubki.
– opracowanie graficzne i wydanie płyt audio CD z hymnem Mazurskiego Rejsu Komediowego.

Niezmiernie nam miło, że Krakowski Teatr Komedia w dniu 3 grudnia 2016 roku został laureatem SUKCESY ROKU 2016 WARMII I MAZUR, za zorganizowanie letniej edycji Mazurskiego Rejsu Komediowego 2016, spektakli teatralnych na Żaglowcu Chopin i w najlepszych hotelach przy Wielkich Jeziorach Mazurskich. Serdecznie gratulujemy i liczymy na wspólne działania przy promocji kolejnej edycji!

Zamów teraz projekt dla siebie