Agencja reklamowa

Nasza działalność obejmuje wiele przenikających się działań, które można zaliczyć do różnych branż, najłatwiej scharakteryzować nas jako agencja reklamowa.

Sukces naszych klientów to nasz sukces!

Kreatywność, pasja i świeże spojrzenie pozwalają nam realizować nawet najbardziej wyszukane pomysły – często w nowatorski i niekonwencjonalny sposób – wszystko dla naszego wspólnego sukcesu.

Wysoka jakość obsługi Klienta

Bardzo ważna jest dla nas wysoka jakość obsługi Klienta. Zostań naszym Klientem a przekonasz się jak działamy!

O firmie M-STUDIO

Firma M-STUDIO już od 1997 roku dostarcza kreatywne rozwiązania dla szerokiej grupy klientów. Działamy na terenie całej Polski, ale staramy się też coraz częściej wykonywać usługi dla odbiorców na terenie Europy. Naszymi klientami są firmy komercyjne, ale także stowarzyszenia, szkoły oraz jednostki samorządu terytorialnego – gminy, powiaty, czy też województwa.

Rozpoczęliśmy działalność jako firma zajmująca się podstawową obsługą reklamową. Obecnie zapewniamy kompleksową obsługę firm i marek. Tworzymy innowacyjne strategie i wdrażamy je wykorzystując naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, drukiem cyfrowym i offsetowym, produkcją i montażem reklam, fotografią i filmem reklamowym, stronami internetowymi, aplikacjami mobilnymi, nowoczesnymi technologiami informatycznymi oraz publikacją książek zarówno drukowanych jak elektronicznych e-booków. Potrafimy umiejętnie połączyć kompetencje naszych specjalistów z różnych dziedzin.

M-STUDIO zajmuje się zarówno obszarem kreacji jak i produkcji. Forma, struktura, kolor, materiał, styl, detal: nasze kompetencje polegają na znalezieniu odpowiedniej kompozycji we wszystkich kreatywnych aspektach, aby wyróżnić projekt. M-STUDIO łączy kreatywność z podejściem biznesowym, analizuje potrzeby i możliwości, dostarcza rozwiązania skrojone na miarę.

Wieloletnie doświadczenie i zadowoleni Klienci, pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Już dziś przekonaj się, że warto z nami współpracować!

Ikona

LAT DZIAŁANOŚCI

Ikona

KLIENTÓW

Ikona

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW